Pojďte s námi lákat jaro

Počasí je skoro jako v dubnu, aprílové, možná potřebuje pomoci na svět, čápi se už vrací k nám na své vyvýšené domácí stanoviště, jarní kytičky se také osmělily, tak je řada na nás, abychom přispěli svou troškou do mlýna.

Malé dřevěné truhlíky

Naše nově vyráběné truhlíky jsou miniaturami, zato přesnou kopií jejich velkých brášků. Vyloženy folií dávají možnost pěstování jak květin přímo v zemině, nebo v květináči, jako další alternativu květin je možno použít bylinky, působí to jako malá velká zahrádka a dáme-li více truhlíků, můžeme rostlinkám dopřát závlahu jakou ta která potřebuje.
Přidáváme fotky našich lákadel na jarní počasí a budeme rádi, staneme-li se vám inspirací.
V přírodě už začíná leccos ožívat, probouzí se žížaly a další havěť, i přestože letošní zima byla všelijaká, měli tito tvorečkové jakýsi zimní režim, pro naše předky znamenalo jaro novou etapu života, rodili se mláďata nejen domácímu zvířectvu, ale i v přírodě, rašící stromy právě tak, jako  u předchozích generací, tak i u nás vyvolává pocit radosti a i my začínáme novou sezonu plnou chuti do práce.
Pokud se povede, že vám povídání, nebo obrázky dodají chuť a náplň do života, bude to jen dobře, člověk by měl mít elán a radost ze života.

Malé dřevěné truhlíky v našem e-shopu:

Malé dřevěné truhlíky Máňa najdete v našem e-shopu e-pergoly.cz na následujícím odkazu – Dřevěné truhlíky Máňa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *